Shell FiloPlatform

Taşıt Tanıma Sistemi’yle tam kontrol ile tanıştırdığımız şirketler, Shell FiloPlatform sayesinde şimdi de filo yönetiminde %100 kontrol ile tanışıyor!
Shell FiloPlatform Müşteri Girişi
Shell FiloPlatform, filonuzu internet olan her noktadan kolaylıkla takip etmenizi sağlar. HTML5 tabanlı ve Responsive Design teknolojisiyle tasarlanan platform ile filonuzu sadece ofisinizdeki bilgisayarınızdan değil internet bağlantısı olan tüm tablet ve cep telefonları üzerinden rahatlıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz!
Filonuzu 7 gün 24 saat takip ederek araçlarınızın kontrolünü tamamen sağlayabilirsiniz. Sisteme tanımlı araçları harita üzerinde canlı olarak görüntüleyebilir, son konum verilerini, hız bilgilerini tespit edebilirsiniz. İşe başlama ve bitirme zamanlarını raporlayabilir ve iş akışını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İş dışı kullanım tespit ederseniz, aracınızın çalışmasını uzaktan müdahale ile engelleyebilirsiniz.
7 gün 24 saat takip ve detaylı raporlamalarla araçlar ve sürücüler üzerindeki kontrolü artıran Shell FiloPlatform sayesinde, araçlarınızın çalınması veya kaybolması durumlarında araçlarınızı kolayca bulabilirsiniz. İş dışı kullanımları, rölantide geçen zamanları, hız aşımlarını, kötü kullanımları tespit edebilir ve bunları engellemek için önlemler alabilirsiniz. Böylece yakıttan önemli oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.
Araçların kötü kullanımını ve iş dışı seyahatler nedeniyle gereksiz yere fazla km yapılmasını engelleyerek tasarruf ettiren Shell FiloPlatform, aynı zamanda özel yazılımlar ile araçların bakım, servis, onarım gibi faaliyetlerini takip eder. Böylece siz de filonuzun ömrünü uzatarak bakım ve kullanım maliyetlerinde ekstra tasarruf sağlayabilirsiniz!
Filolarınızın geçmiş izleme raporlarını simüle edilmiş animasyonlar olarak görebilir, yakıt tüketim raporlarını alabilir, filolarınızın aldığı toplam yakıt, yapılan km ve tutar bilgilerini değerlendirebilir ve ortalama yakıt tüketim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Araçları filolara ayırıp harita üzerinde istediğiniz filolara göre görüntüleyebilmenizi sağlayan platform ile araçlara sürücü tanımlamaları yapabilir ve sürücülere göre araçları takip edebilirsiniz.
Harita üzerinde araca en yakın Shell istasyonlarını listeleyen Shell FiloPlatform, ilgili Shell istasyonu ve araç arasında yol tarifi oluşturur. Mobil cihazlardan giriş yaptığınızda Shell istasyonuyla kendi konumunuz arasında navigasyon açarak sizi en yakın Shell istasyonuna zahmetsizce götürür. Böylece araçlarınız, istasyon arayarak vakit ve yakıt kaybı yaşamaz.
Global standartlara uygun e-Mark sertifikalı cihazlarımız ile araçlarınızı hızlı ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan takip edebilirsiniz. Üstelik siparişini verdiğiniz cihazları 2 iş günü içinde teslim alırsınız.
Siz de hemen Shell Business Club'lı olun, başta %100 kontrol sağlayan Shell FiloPlatform olmak üzere benzersiz avantajlardan yararlanın, şirket giderlerinizde önemli ölçüde tasarruf sağlayın!
info@senospetrol.com / +90 (216) 370 87 87
FiLO YÖNETiMiNDE %100 KONTROL SAĞLAYAN SHELL FiLOPLATFORM HAKKINDA DETAYLI BiLGiYE BURADAN ULAŞABiLiRSiNiZ.